ЦІНИ на оливи:

І-20А100,00грн/л
І-40А100,00грн/л
DIESEL AGRO107,50грн/л
DIESEL SAE 30107,50грн/л
DIESEL SAE 40107,50грн/л

Ціни вказані з ПДВ на умовах самовивозу за адресою:
м. Миколаїв, вул. Гречишникова, 52В

 

Наша компанія з 2012р. активно розвиває напрямок мастильних матеріалів в сегментах В2С і В2В як для транспорту (легкового, вантажного, сільськогосподарської та спеціальної техніки, морських/річкових суден, тепловозів) так і для промисловості, спеціальних та сервісних продуктів.

Реалізуємо оливи та мастила 4-х українських заводів: АГРИНОЛ: ТМ АГРИНОЛ, AZMOL BP; ЮКОЙЛ: ТМ YUKO, WOLVER; KCM_POTEK: ТМ ГОСТ, TEMOL, S-POWER, PROTEC; ЄВРО ОЙЛ ПРОДАКШН: ТМ WEXOIL, EUROOIL; а також 3-х імпортних: PETRO-CANADA (автомобільні оливи мастила, харчові, для вітрогенераторів і промисловості); TEBOIL (автомобільні оливи, мастила, та промислова група) та NESTRO(MODRICA oil refinery), які у нас в ексклюзиві на півдні.

З лютого 2022 р наша компанія стала офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів відомого американського бренду SUNOCO. Відтепер наші діючі та нові клієнти зможуть отримати усі переваги від застосування продукції SUNOCO, яка має схвалення світових виробників техніки та обладнання, а також останні, найсучасніші ліцензії Американського Інституту Нафти (API). Асортимент мастильних матеріалів SUNOCO представлений моторними, трансмісійними, гідравлічними та редукторними оливами для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарських машин, а також широким спектром товарів промислового застосування. Довідка: Всесвітньо відомий бренд SUNOCO – це торговельна марка нафтовидобувної і нафтопереробної компанії – найбільшого дистриб’ютора палива в США і провідного виробника мастильних матеріалів. Представництва компанії розташовані в 30 країнах світу. Заснована в 1886 році, компанія SUNOCO є одним з лідерів напрямку інноваційних розробок. Підтвердженням беззаперечної якості продукції SUNOCO є той факт, що вже багато років поспіль продукція SUNOCO успішно застосовується більш ніж у 50-ти автоспортивних змаганнях, серед яких NASCAR та IndyCar. З 2020 року торговельну марку SUNOCO в Україні представляє компанія «САНОКО ТРЕЙДІНГ», яка є ексклюзивним офіційним імпортером мастильних матеріалів SUNOCO та відповідає за маркетингову та дистриб’юторську політику бренда SUNOCO. Продукція SUNOCO поставляється в Україну безпосередньо з заводу, що гарантує збереження її якості протягом всього шляху від виробництва до кінцевого споживача. Виробничі потужності компанії сертифіковані у відповідності вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту ISO 9001 та ISO 14001. В асортименті представлені моторні, трансмісійні, гідравлічні та редукторні оливи, мастила для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також широкий перелік спеціалізованих мастильних матеріалів промислового призначення. Вся продукція відповідає американським та світовим стандартам якості, а також вимогам провідних світових виробників техніки та обладнання. Особливої уваги заслуговують ресурсозберігаючі моторні оливи SUNOCO, які відповідають жорстким вимогам до експлуатаційних властивостей найсучасніших категорій API SP та ILSAC GF-6A. За рахунок ретельно підібраних синтетичних базових олив і найновіших пакетів присадок вони забезпечують менший опір рухомим деталям двигуна, знижують тертя, скорочують час прогріву при низьких температурах, а, отже, допомагають двигуну працювати з високою продуктивністю при меншому споживанні пального.

Здійснюємо консультування та підбір оптимального продукту для Вашого транспорту, обладнання.

Для прорахунку доставки або отримання консультації зв’яжіться з нами